Cięcie rur z plexi

Cięcie i obróbka rur z plexi

cięcie rur z plexi

rura z gwintem wykonanym w technologii toczenia CNC pod nakrętkę

 1. tniemy materiał własny i powierzony
 2. cięcie rur z plexi, poliwęglanu i PVC
 3. szlifowanie rur z plexi
 4. wycinanie kształtów w rurach z plexi
 5. polerowanie rur z pleksi
 6. gwintowanie otworów w rurach z plexi
 7. cięcie skosów / cięcie pod kątem rur z akrylu
 8. klejenie rur z plexi
 9. wykonywanie pojemników, kloszy, konstrukcji i zbiorników

obróbka rur z plexi i poliwęglanu

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym cięciu i obróbce rur z plexi i poliwęglanu. Dzięki naszej wieloletniej praktyce oraz wykwalifikowanej kadrze, możemy zagwarantować precyzję i wysoką jakość naszych usług. W naszej pracy stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia nam dokładne cięcie materiałów bez przegrzania i naprężeń wewnętrznych.

Oferujemy również szlifowanie krawędzi rur z plexi oraz wycinanie różnego rodzaju otworów i kształtów w rurach. Nasze usługi obejmują także polerowanie rur oraz wykonanie gwintowania otworów, cięcie skosów i cięcie pod kątem rur.

Frezowanie kształtu krawędzi i specjalne wykończenie.

cięcie rur z plexi

Krawędzie rur frezujemy na 45° oraz na półokrągło z promieniem. Nie stanowi też dla nas problemu wykończenie jej na prosto, szlifowanie na głądko czy polerowanie.

Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu firm i klientów indywidualnych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń na cięcie rur z plexi. Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Wykonujemy z rur z plexi:

 • Pojemniki
 • Sprzęt laboratoryjny
 • Tykwy do piwa
 • Komory
 • Meble (sotoły i taborety)
 • Instalacje na płyny
 • Zbiorniki na ciecze

Pojemniki i zbiorniki kleimy w taki sposób, że zachowują szczelność i można w nich przwchowywac dozwolone płyny czy wodę, a nawet wykonac w tej technologii akwarium.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zapewni Ci najwyższą jakość usług w zakresie cięcia rur z plexi i poliwęglanu, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z nami będziesz miał pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak skutecznie możemy Cię obsłużyć!